Fethiye & Aktivite

Image placeholder
KAUNOS ANTİK KENTİ
Kaunos Antik Kent'i Dalyan ileçesinin karşısında fakat Köyceğiz beldesi sınırları içinde bulunur.Köyceğizden bir bot turu sizi direk Dalyan çayı üzerinden Antik kentin yakınına götürebilir.Buradan da 10 dk. bir yürüyüşle Antik Kent'e ulaşabilirsiniz.
Image placeholder
KAYA KÖY ANTİK KENTİ
Fethiye'nin 8km güneyinde bulunan bu Kent "Lebessos and Lebessus" olarak bilinir.Daha önce Likyayıların ve Yunanlıların yaşadığı bu köy, 1923 Türk-Yunan nüfus mübadelesi sonrası terk ediliyor ve günümüzde "Müze Kent" olarak kullanılıyor.
Image placeholder
TLOS ANTİK KENTİ
Fethiye'den sadece 42km uzaklıkta bulunan Tlos Antik Kenti oturma sırası, tiyatrosu, Roma devri surları, yazıtlı mezarları, agora kalıntıları ve kiliseleriyle dikkat çekmektedir.Bir Likya Kenti olan Tlos Antik Kenti mitolojide adı geçen kanatlı Pegasus atının sahibi olan Bellaforonte'nin yaşadığı yer olarak bilinir.Likya'daki en eski yerleşim yeridir.
Image placeholder
ÇALIŞ PLAJI - GECE HAYATI
Seril 2 boutique hotel'den sadece 200m mesafede olan Çalış Plajın'da ister içkinizi yudumlayıp günbatımını seyredebilir, ister Bar ve Pub larında canlı müzik dinleyerek yada DJ Performanslarını izleyerek kendinizden geçebilirsiniz.
Image placeholder
FETHİYE - GECE HAYATI
Seril 2 boutique hotel'den 4km mesafede olan Fethiye Barlar Sokağında Rock Bar'dan Türkü Bar'a kadar zevkinize hitap edebilecek mekanlar vardır.Akşam 22.00 de harekete başlayan sokak 04.00 a kadar durmaz.
Image placeholder
HİSARÖNÜ - GECE HAYATI
Seril 2 boutique hotel'den 9km mesafede bulunan Hisarönü tamamen Club larıya ünlü bir eğlence merkezidir.Bütün gece dans etmek istiyorsanız Hisarönü eğlence merkezi tam size göre.
Image placeholder
ÖLÜDENİZ - GECE HAYATI
Seril 2 boutique hotel'den 11km mesafede bulunan Ölüdeniz, Beach Party leriyle ünlü bir merkezdir.İster sahil bölümünde bulunan Club larla gece denizin ve eğlencenin tadını çıkarırsınız, isterseniz Pub larında canlı müzik dinleyerek içkinizi yudumlarsınız.

Kendinizi temiz, serin ve Akdeniz konseptine sahip odalarımız da hayal edebilirsiniz.