Fethiye & Aktivite

Image placeholder
ÖLÜDENİZ TEKNE TURU
6 Adalar turu da denilen Ölüdeniz tekne turu sizi Mavi mağara, Kelebekler vadisi, Akvaryum koyu, Saint Nicholas adası, Soğu su ve Deve plajı na götürüyor.
Image placeholder
12 ADALAR TEKNE TURU
Denizcilerin ve korsanların ganimetlerini tapınak şövalyelerinden saklanmak için kullandıkları eşsiz güzellikteki koylar ve adaları keşfedeceksiniz.Kızılada, Katrancı, Yassıca, Akvaryum Koyu,Göcek Adası gezilecek adalardan sadece bir kaçı.
Image placeholder
MAVİ YOLCULUK
Böyle bir turda birçok gizli koy, kıyı ve ada keşfedeceksiniz. Bu yolculuk sizi Ege ve Akdeniz'in sonsuz güzelliklerine, antik kentlerine, batıklarına götürecek.Mavi yolculukla güneşi, denizi, tarihi ve geziyi bir araya getireceksiniz.
Image placeholder
KELEBEKLER VADİSİ
World Heritage Foundation tarafından, dünya üzerinde korunması acil gerekliliğe sahip 100 dağdan biri olarak tespit edilen Babadağ'ın eteklerinde bulunan bir kanyondur.Kanyonun arka ucunda 60m'lik düşüşlerle akan şelaleler, dere boyunca uzanan dev zakkumların ve vadiye ismini veren Kaplan Kelebeği habitatıdır.
Image placeholder
SAKLIKENT
Saklıkent, 18 kilometre içeriye giden, 200m yüksekliği olan bir kanyondur. İki dağ arasında inanılmayacak kadar dar ve 2m ye kadar düşen yerler vardır.Eğer kanyonun içindeki güzellikleri görmek istiyorsanız, buz gibi soğuk suların içinden yürüyerek ırmağın diğer tarafına geçmeniz gerekir.
Image placeholder
RAFTING
9 km uzunlukta olan bu parkur oldukça eğlenceli, adrenalini yüksek, dağların arasında çam ormanları ile bezeli,8 tane büyük ve zevkli düşüş noktası olan Dalaman Çayının rafting parkurudur.Nehirde yaklaşık yüzme molaları dahil 3 - 4 saat kalınır.
Image placeholder
ATV TURU
Doğayla kavga ederek, çamurla boğuşarak, toz bulutlarını dağıtarak, tek ya da partnerinizle beraber ve gruplar halinde yapılan adrenalin yüklü ve çok eğlenceli bir turdur.ATV turu kontrolü çok basit olup,rehber eşliğinde hiçbir tecrübe lisans gerektirmeden yapılan ve kısa zamanda da olsa sizlere tatiliniz içinde çok şeyler katacak bir aktivitedir.
Image placeholder
JEEP SAFARI
Bu turda uğrayacağınız yerler Fethiye'nin en güzel beldelerinden oluşuyor.Yakapark Doğa Parkı, Saklıkent, Xanthos Çamur Banyosu, Çalış Plajında gün batımında deniz sefası ve dahası bu turlarda sizi bekliyor.

Kendinizi temiz, serin ve Akdeniz konseptine sahip odalarımız da hayal edebilirsiniz.